_widlowych_stal-on_kluczbork_fotolia_77836569

Firma STAL-ON prowadzi działalność w zakresie produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Naszym celem od początku istnienia jest tworzenie produktów najwyższej jakości, w oparciu o innowacyjne rozwiązania produkcyjne oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Spełniamy najsurowsze wymagania w zakresie jakości, funkcjonalności i wytrzymałości materiałów oraz gotowych produktów.

Realizujemy zamówienia nieszablonowe z dbałością o satysfakcję najbardziej wymagających kontrahentów. Firma STAL-ON stawia przede wszystkim na nowoczesność, międzynarodowe standardy jakości oraz oryginalne rozwiązania wytwórcze. Nasze autorskie projekty pozwalają dostosować przedmiot zamówienia do potrzeb indywidualnego odbiorcy.

Posiadamy szeroki wachlarz usług metalurgicznych związanych z branża budowlaną, transportową, motoryzacyjną i agrotechniczną. Wychodzimy naprzeciw najnowocześniejszym światowym rozwiązaniom technologicznym i opracowujemy przyszłościowe projekty.

Potrzeba utworzenia takiego właśnie profilu działalności powstała poprzez nabycie wieloletniego doświadczenia w branży, w której niestandardowe rozwiązania są trudno dostępne jak i niewspółmiernie drogie, co uniemożliwia szerokiemu odbiorcy nabycie produktu „skrojonego na miarę”.

Nieustajemy w wysiłkach mających na celu rozwój i umocnienie marki firmy STAL-ON na wiodącej pozycji w branży produkcyjno - usługowej.

 

STAL-ON Sp. z o.o.
z siedzibą w Kluczborku
ul. Kilińskiego 17A lok. 11
46-200 Kluczbork

Tel.: 730 967 130
Tel.: 730 981 130
E-mail: biuro@stalon.com.pl

KRS: 0000562671
NIP: 7511774255
REGON: 361755405